Zakończenie sezonu

• autor: Czarni-KKS, 2016-06-27 20:09

UDANEGO    WYPOCZYNKU !!!!

opis rozwinięciu >>>

W dniu 27.06.2015r, zawodnicy juniorów KKS Czarni Sosnowiec zakończyli udany sezon 2015/2016 rozgrywając na płycie głównej mecz, w którym liczyła się wyłącznie dobra zabawa :)

Teraz chwila na zasłużony wypoczynek, a 18 lipca już pierwszy trening przygotowawczy do nowego sezonu.

Krótkie podsumowanie sezonu:
Juniorzy Czarnych Sosnowiec zakończyli rywalizację w III Lidze Wojewódzkiej Juniorów
na IV miejscu.

W 14 rozegranych spotkaniach zdobyli 17 punktów:
- 5  zwycięstw,
- 2 remisy,
- 7 porażek

Zespół reprezentowało 20 zawodników, a we wszystkich tych spotkaniach w pełnym wymiarze czasowym wystąpili Adrian Grabowski i Patryk Derbin.

Bilans bramkowy  zespołu 21 zdobytych bramek (3 wynik w grupie) i 25 straconych (3 wynik
w grupie).

Najskuteczniejszym strzelcem okazał się Kamil Słabosz (5 bramek) i tuż za nim Piotr Kirejew
(4 bramki).

Najlepiej asystującymi zawodnikami byli ex aequo Przemek Bzura i Kamil Słabosz (3 asysty).

12 zawodników zostało ukaranych żółtymi kartkami, a największym 'brutalem' okazał się Patryk Derbin
(3 kartki). Żaden z zawodników nie  otrzymał czerwonej kartki.

Gratulacje za cały sezon i powodzenia w następnym 2016/2017 !

Kadetki Czarnych Sosnowiec zakończyły rywalizację w 3 lidześląskiej-grupaI. Zespół prowadzony w rundzie jesiennej przez Patrycję Luty, a na wiosnę przez UrszulęBydlińskązajął w ogólnej klasyfikacji wysokie czwarte miejsce. Młode dziewczyny w osiemnastu rozegranych spotkaniach zdobyły 30 punktów, na które złożyło się 10 zwycięstw i 8 porażek. Anirazumecz z udziałem Czarnych nie zakończył się podziałem punktów. Co ciekawe dwa spotkania z udziałem Czarnych zostały zweryfikowane jako walkowery. Wygrany 4-2 mecz 11kolejkiz Orłem Pawonków zweryfikowano jako walkower dla rywalek, natomiast mecz z Wartą Zawiercie wygrany przez nasz zespół 3-1 zweryfikowany został jako walkower na korzyść Sosnowca. Najwyższym zwycięstwem Czarnych było pokonanie w 16 kolejce Górnik Bobrowniki Ślaskie aż 10-0, natomiast najwyższej porażki Kadetki doznały w wyjazdowym spotkaniu dziewiątej kolejki z GKS Katowice, kiedy uległy rywalkom aż 0-12. W osiemnastu rozegranych spotkaniach nasz zespół reprezentowało aż 30 zawodniczek. We wszystkich tych spotkaniach wystąpiły jedynie JagodaBułmani KarolinaKołdon. Po jednym meczu opuściły natomiast Natalia Frączak, Weronika Michalec, PatrycjaSakłaki Paulina Zarzycka. Najwięcej minut na boisku, bo aż 1425, spędziła obecna kapitan zespołu KarolinaKołdon, co jej daje średnią 79 minut na mecz. Aż 1198 minut na boisku w tym sezonie przebywała JagodaBułman, czyli średnio 66,5 minuty na mecz. Drużynie całkiem nieźle przychodziło strzelanie bramek, których na boisku uzyskały 48 (nie uwzględniając dwóchmeczówzweryfikowanych jako walkower) i jest to piąty wynik w lidze. Straciły natomiast 39 bramek (nie uwzględniając dwóchmeczówzweryfikowanych jako walkower), co jest czwartym wynikiem w lidze. Najskuteczniejszą strzelczynią okazała się grająca trenerka drużyny UrszulaBydlińska, którauzyskała 15 trafień w czternastu rozegranych spotkaniach, co jej daje średnią 1,71 bramki na mecz. Druga w klasyfikacji strzelczyń jest Natalia Frączak z czterema bramkami w siedemnastu spotkaniach, a więc średnią 0,23 bramki na mecz. Kadetki niezbyt często karanebyłyprzez sędziów, zaledwie sześciokrotnie żółtymi kartonikami i raz czerwoną kartką. Do naszych największych„brutalek”należą: KarolinaKołdoni PatrycjaSakłak, które zaliczyły po dwie żółte kartki oraz Barbara Kapałka i Dorota Młynarczyk, które otrzymały po jednej żółtej kartce. Naszą„czerwoną jedynaczką”okazała się natomiast MagdalenaPiekorz, która musiała opuścić boisko w 78 minucie meczu z Orłem Pawonków. Podsumowanie sezonu okiem Trenerki UrszuliBydlińskiej: (http://kadetkiczarni.futbolowo.pl)
Kadetki Czarnych Sosnowiec zakończyły rywalizację w 3 lidześląskiej-grupaI. Zespół prowadzony w rundzie jesiennej przez Patrycję Luty, a na wiosnę przez UrszulęBydlińskązajął w ogólnej klasyfikacji wysokie czwarte miejsce. Młode dziewczyny w osiemnastu rozegranych spotkaniach zdobyły 30 punktów, na które złożyło się 10 zwycięstw i 8 porażek. Anirazumecz z udziałem Czarnych nie zakończył się podziałem punktów. Co ciekawe dwa spotkania z udziałem Czarnych zostały zweryfikowane jako walkowery. Wygrany 4-2 mecz 11kolejkiz Orłem Pawonków zweryfikowano jako walkower dla rywalek, natomiast mecz z Wartą Zawiercie wygrany przez nasz zespół 3-1 zweryfikowany został jako walkower na korzyść Sosnowca. Najwyższym zwycięstwem Czarnych było pokonanie w 16 kolejce Górnik Bobrowniki Ślaskie aż 10-0, natomiast najwyższej porażki Kadetki doznały w wyjazdowym spotkaniu dziewiątej kolejki z GKS Katowice, kiedy uległy rywalkom aż 0-12. W osiemnastu rozegranych spotkaniach nasz zespół reprezentowało aż 30 zawodniczek. We wszystkich tych spotkaniach wystąpiły jedynie JagodaBułmani KarolinaKołdon. Po jednym meczu opuściły natomiast Natalia Frączak, Weronika Michalec, PatrycjaSakłaki Paulina Zarzycka. Najwięcej minut na boisku, bo aż 1425, spędziła obecna kapitan zespołu KarolinaKołdon, co jej daje średnią 79 minut na mecz. Aż 1198 minut na boisku w tym sezonie przebywała JagodaBułman, czyli średnio 66,5 minuty na mecz. Drużynie całkiem nieźle przychodziło strzelanie bramek, których na boisku uzyskały 48 (nie uwzględniając dwóchmeczówzweryfikowanych jako walkower) i jest to piąty wynik w lidze. Straciły natomiast 39 bramek (nie uwzględniając dwóchmeczówzweryfikowanych jako walkower), co jest czwartym wynikiem w lidze. Najskuteczniejszą strzelczynią okazała się grająca trenerka drużyny UrszulaBydlińska, którauzyskała 15 trafień w czternastu rozegranych spotkaniach, co jej daje średnią 1,71 bramki na mecz. Druga w klasyfikacji strzelczyń jest Natalia Frączak z czterema bramkami w siedemnastu spotkaniach, a więc średnią 0,23 bramki na mecz. Kadetki niezbyt często karanebyłyprzez sędziów, zaledwie sześciokrotnie żółtymi kartonikami i raz czerwoną kartką. Do naszych największych„brutalek”należą: KarolinaKołdoni PatrycjaSakłak, które zaliczyły po dwie żółte kartki oraz Barbara Kapałka i Dorota Młynarczyk, które otrzymały po jednej żółtej kartce. Naszą„czerwoną jedynaczką”okazała się natomiast MagdalenaPiekorz, która musiała opuścić boisko w 78 minucie meczu z Orłem Pawonków. (http://kadetkiczarni.futbolowo.pl)
Kadetki Czarnych Sosnowiec zakończyły rywalizację w 3 lidześląskiej-grupaI. Zespół prowadzony w rundzie jesiennej przez Patrycję Luty, a na wiosnę przez UrszulęBydlińskązajął w ogólnej klasyfikacji wysokie czwarte miejsce. Młode dziewczyny w osiemnastu rozegranych spotkaniach zdobyły 30 punktów, na które złożyło się 10 zwycięstw i 8 porażek. Anirazumecz z udziałem Czarnych nie zakończył się podziałem punktów. Co ciekawe dwa spotkania z udziałem Czarnych zostały zweryfikowane jako walkowery. Wygrany 4-2 mecz 11kolejkiz Orłem Pawonków zweryfikowano jako walkower dla rywalek, natomiast mecz z Wartą Zawiercie wygrany przez nasz zespół 3-1 zweryfikowany został jako walkower na korzyść Sosnowca. Najwyższym zwycięstwem Czarnych było pokonanie w 16 kolejce Górnik Bobrowniki Ślaskie aż 10-0, natomiast najwyższej porażki Kadetki doznały w wyjazdowym spotkaniu dziewiątej kolejki z GKS Katowice, kiedy uległy rywalkom aż 0-12. (http://kadetkiczarni.futbolow