I runda
Pucharu Polski szczebel Podokręg S-ec:
dnia 07.09.2016 godz. 17,00
KKS Czarni Sosnowiec „Junior”- UKS Przemsza Okradzionów
więcej w rozwinięciu >>>
KOMUNIKAT Nr 22/2016
SPRAWY WYDZIAŁU GIER
Podokręg Sosnowiec
W dniu 29.08.2016r. w siedzibie Podokręgu Sosnowiec przeprowadzono losowanie Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu pod przewodnictwem V-e Prezesa Podokregu Andrzeja Adamczyka i przewodniczącego Wydziału Gier Henryka Kurka w obecności przedstawiciela Klubu Zagłębia Sosnowiec Pana Jarosława Jąder
.
I runda Pucharu Polski: dnia 07.09.2016r. godz. 17,00 z udziałem drużyn KL”A” i KL”B”
II runda Pucharu Polski: dnia 21.09.2016 r. godz. 16,00 z udziałem drużyn KL „Okręgowej”
III runda Pucharu Polski: dnia 12.10.2015r. godz.15,30 z udziałem drużyn KL „IV”
IV runda Pucharu Polski: dnia 26.10.2016r. godz.15,30
V runda Pucharu Polski: dnia 16.11.2016r.godz.15,30
W tym roku udział w rywalizacji weźmie najstarszy rocznik Akademii Czarnych Sosnowiec prowadzony przez Sławomira Chodora.
Nasi Juniorzy trafili w pierwszej rundzie na A-Klasowy zespół Przemszy Okradzionów prowadzony, co ciekawe, również przez Trenera Sławomira Chodora :)
W barwach zespołu z Okradzionowa występuje aż pięciu zawodników na co dzień związanych
z Czarnymi Sosnowiec, oprócz grającego Trenera Sławomira Chodora są nimi również Grzegorz Majewski, Dawid Rzepliński oraz Janusz Dyszkowski, a bramki strzeże Marcin Szczepowski, który prowadzi zajęcia bramkarskie z zawodnikami i zawodniczkami naszej Akademii.
Gospodarzem meczu, który zaplanowany został na środę 7 września 2016 będzie zespół Czarnych.
Zapowiada się niezwykle ciekawy pojedynek :)
W I rundzie spotkają się (na pierwszym miejscu gospodarz):
1. KS Mydlice - LKS Ostoja Żelisławice
2. KS Strażak Nowa Wieś – Zagłębie SA II Sosnowiec
3. KS Giebło - MKS Sławków
4. KS Czarni Sosnowiec „Junior”– UKS Przemsza Okradzionów
5. AKS Niwka – Orzeł Dąbie
6. ZEW Sosnowiec – Jedność Strzyżowice
7. KS Unia Ząbkowice – KS Górnik Sosnowiec
8. LKS Skalniak Kroczyce–wolny los
REGULAMIN ROZGRYWEK PUCHARU POLSKI