06-2018

Rocznik 1999-2001

"Chłopcy Chodora"

więcej w rozwinięciu >>>

Najstarsza grupa działająca w naszej Akademii zaprezentowała się bardzo przyzwoicie w rozgrywkach silnie obsadzonej II Ligi wojewódzkiej Junior A1.
Tylko w jednym spotkaniu ze zdecydowanym dominatorem Piastem Gliwice podopieczni Sławomira Chodora odstawali od rywala. W pozostałych meczach toczyli równorzędną walkę ostatecznie kończąc rundę jesienną na wysokim czwartym miejscu. Nie zawiedli również i w Pucharze Polski Podokręgu Sosnowiec, gdzie nasi juniorzy rywalizowali z seniorami. W pierwszej rundzie eliminacyjnej zdecydowanie pokonali A-Klasową Przemszę Okradzionów, natomiast w drugiej rundzie nieznacznie ulegli również A-Klasowej Ostoi Żelisławice. To bardzo dobre przetarcie zespołu, który od przyszłego sezonu ma być zgłoszony do rozgrywek seniorskiej B-Klasy Podokręgu Sosnowiec

Trener Sławomir Chodor podsumował rundę:

"W rundzie jesiennej graliśmy w II lidze wojewódzkiej w roczniku starszym 1998. Mieliśmy okazję rywalizować z takimi markami jak Piast Gliwice, GKS Tychy czy GieKSa Katowice. Zajęliśmy 4 miejsce ze stratą trzech punktów do drugiego miejsca. Uważam, że była to udana runda w naszym wykonaniu. Oczywiście zawsze można by zdobyć więcej punktów, więcej bramek, jednak na tym etapie przygotowań do seniorskiej piłki nie to jest najważniejsze. Chcemy być drużyną wyrazistą, z charakterem, która ma swój styl. Pewne zachowania na boisku i trenowane schematy muszą być dla zawodników oczywiste. Nie chciałbym nikogo indywidualnie wyróżniać, bo cała drużyna zasługuje na pochwałę. Nie łatwo jest zebrać grupę 22 osób o dużych umiejętnościach piłkarskich, inteligencji boiskowej, a przy tym fajnych skromnych chłopaków mających swoje plany, marzenia, a przede wszystkim kochających piłkę nożna. Nam się to udał i to cieszy najbardziej. Na dzień dzisiejszy jesteśmy na etapie roztrenowania, aczkolwiek myślimy już o przyszłym roku i akcentujemy cięższą pracę na treningach. Uważam, że wszystko idzie w dobrą stronę i jeszcze będzie dużo radości dla klubu z tych młodych piłkarzy"

Źródło : www.czarnisosnowiec.eu

Podbeskidzie BB - Czarni S-ec 22.04.2018r.

TS Podbeskidzie Bielsko BiałaKKS Czarni Sosnowiec
TS Podbeskidzie Bielsko Biała 2:0 KKS Czarni Sosnowiec
2018-04-22, 11:00:00

Zagłębie S.A. Sosnowiec 3:0 TS Podbeskidzie Bielsko Biała
KKS Czarni Sosnowiec Tyski Sport S.A.
TS Czarni Góral Żywiec 0:6 SKS Gwarek Zabrze
UKS Ruch Chorzów 0:3 Ruch Chorzów S.A.
BTS Rekord Bielsko - Biała MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
GKS Gieksa Katowice S.A. 2:3 KS Rozwój Katowice
Górnik Zabrze S.S.A. 1:2 KS ROW 1964 Rybnik
Bytomski Sport Sp. z o.o. 2:0 KS GTV Stadion Sląski Chorzów

KKS Czarni SosnowiecKS Rozwój Katowice
KKS Czarni Sosnowiec   KS Rozwój Katowice
2018-05-27, 11:00:00

Statystyki przedmeczowe »

Bytomski Sport Sp. z o.o. - Zagłębie S.A. Sosnowiec
KS GTV Stadion Sląski Chorzów - Górnik Zabrze S.S.A.
KS ROW 1964 Rybnik - GKS Gieksa Katowice S.A.
KS Rozwój Katowice - BTS Rekord Bielsko - Biała
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski - UKS Ruch Chorzów