Mecz ligowy Ruch Chorzów - Czarni S-ec godz. 18,00

Rocznik 1999-2001

"Chłopcy Chodora"

więcej w rozwinięciu >>>

Najstarsza grupa działająca w naszej Akademii zaprezentowała się bardzo przyzwoicie w rozgrywkach silnie obsadzonej II Ligi wojewódzkiej Junior A1.
Tylko w jednym spotkaniu ze zdecydowanym dominatorem Piastem Gliwice podopieczni Sławomira Chodora odstawali od rywala. W pozostałych meczach toczyli równorzędną walkę ostatecznie kończąc rundę jesienną na wysokim czwartym miejscu. Nie zawiedli również i w Pucharze Polski Podokręgu Sosnowiec, gdzie nasi juniorzy rywalizowali z seniorami. W pierwszej rundzie eliminacyjnej zdecydowanie pokonali A-Klasową Przemszę Okradzionów, natomiast w drugiej rundzie nieznacznie ulegli również A-Klasowej Ostoi Żelisławice. To bardzo dobre przetarcie zespołu, który od przyszłego sezonu ma być zgłoszony do rozgrywek seniorskiej B-Klasy Podokręgu Sosnowiec

Trener Sławomir Chodor podsumował rundę:

"W rundzie jesiennej graliśmy w II lidze wojewódzkiej w roczniku starszym 1998. Mieliśmy okazję rywalizować z takimi markami jak Piast Gliwice, GKS Tychy czy GieKSa Katowice. Zajęliśmy 4 miejsce ze stratą trzech punktów do drugiego miejsca. Uważam, że była to udana runda w naszym wykonaniu. Oczywiście zawsze można by zdobyć więcej punktów, więcej bramek, jednak na tym etapie przygotowań do seniorskiej piłki nie to jest najważniejsze. Chcemy być drużyną wyrazistą, z charakterem, która ma swój styl. Pewne zachowania na boisku i trenowane schematy muszą być dla zawodników oczywiste. Nie chciałbym nikogo indywidualnie wyróżniać, bo cała drużyna zasługuje na pochwałę. Nie łatwo jest zebrać grupę 22 osób o dużych umiejętnościach piłkarskich, inteligencji boiskowej, a przy tym fajnych skromnych chłopaków mających swoje plany, marzenia, a przede wszystkim kochających piłkę nożna. Nam się to udał i to cieszy najbardziej. Na dzień dzisiejszy jesteśmy na etapie roztrenowania, aczkolwiek myślimy już o przyszłym roku i akcentujemy cięższą pracę na treningach. Uważam, że wszystko idzie w dobrą stronę i jeszcze będzie dużo radości dla klubu z tych młodych piłkarzy"

Źródło : www.czarnisosnowiec.eu

Czarni S-ec - Piast Gliwice 21.05.2017r.

KKS Czarni SosnowiecGKS Piast S.A. Gliwice
KKS Czarni Sosnowiec 1:1 GKS Piast S.A. Gliwice
2017-05-21, 11:00:00

KS Unia Racibórz 3:5 UKS Ruch Chorzów
KKS Czarni Sosnowiec 1:1 GKS Piast S.A. Gliwice
KS Slavia Ruda Śląska 0:2 AKS Cez - Elcho Wyzwolenie Chorzów
GKS Gieksa Katowice S.A. 1:0 SKS Gwarek Zabrze

UKS Ruch ChorzówKKS Czarni Sosnowiec
UKS Ruch Chorzów   KKS Czarni Sosnowiec
2017-05-24, 18:00:00

Statystyki przedmeczowe »

AKS Cez - Elcho Wyzwolenie Chorzów - GKS Gieksa Katowice S.A.
GKS Piast S.A. Gliwice - KS Slavia Ruda Śląska
UKS Ruch Chorzów - KKS Czarni Sosnowiec