06-2018

• autor: Czarni-KKS, 2016-12-31 23:44

WYWIAD Z MICHAŁEM

więcej w rozwinięciu >>>

W tym ostatnim dniu roku nie może zabraknąć  cieszących się sporym zainteresowaniem wywiadów. A ponieważ grudzień poświęciliśmy zespołom reprezentującym naszą prężnie działającą Akademię, więc poprosiliśmy o krótką rozmowę jednego z przedstawicieli Akademii. Wypadło na Michała Świątka, członka najstarszego rocznika w naszym klubie dla którego zakończony rok okazał się niezwykle udany.

Redakcja: Ten rok możesz uznać za udany, wiele bardzo dobrych występów i choć trener Chodor nie wyróżniał indywidualnie swoich zawodników to jednak nie da się ukryć, że byłeś jedną z wiodących postaci w jego ekipie.

Michał Świątek: "To prawda, trener Sławek dużo wniósł do naszej drużyny. Przede wszystkim wniósł pomysł na grę, który konsekwentnie przygotowywaliśmy na treningach co poskutkowało bardzo wysokim jak na tą ligę 4 miejscem. W naszej drużynie każdy na meczu dawał z siebie 100%, mogliśmy na wzajem na siebie liczyć co sprawiło, że każdy z nas uwierzył w siebie i z meczu na mecz graliśmy coraz pewniej i skuteczniej. Mogę z całym sumieniem uznać, że jest to najlepszy z sezonów w wykonaniu moim i drużyny, cieszę się, że mój występ w tej lidze jest wysoko oceniony przez trenerów i zawodników lecz wiem także, że stać mnie na wiele więcej"

Redakcja: To był również bardzo dobry występ zespołu Juniorów w Pucharze Polski na szczeblu Podokręgu Sosnowiec. Podziel się swoimi wrażeniami związanymi z tej pierwszej przygody w seniorskiej piłce.

Michał Świątek: " Według mnie był to bardzo udany debiut w wykonaniu drużyny. Widać po naszej grze, że jesteśmy na dobrej drodze by za niedługo wystartować w B-Klasie. Jedynym problemem podczas meczu pucharowego była przewaga fizyczna przeciwników. Z obu meczy pucharowych wyciągnęliśmy wiele wniosków oraz nauki na przyszłość. Podczas trwającego okresu przygotowawczego popracujemy z pewnością nad siłą, której nam brakowało oraz rozegramy parę sparingów z drużynami seniorskimi, dzięki którym będziemy mogli sprawdzić się oraz wyciągnąć wnioski na przyszłość"

Redakcja: Możesz nam zdradzić jak spędzasz Sylwestra w tym roku?

Michał Świątek: "Sylwestra w tym roku spędzam w rodzinnym gronie, u siebie w domu, pamiętając oczywiście o poniedziałkowym treningu"

Redakcja: Czego chciałbyś życzyć sobie oraz trenerom w nadchodzącym 2017 roku?

Michał Świątek: "W przyszłym roku chciałbym życzyć przede wszystkim wytrwałości chłopakom oraz trenerowi, bo stanowimy naprawdę mocną ekipę, która jest w stanie na równym poziomie rywalizować z drużynami mającymi sekcje seniorskie w 2, 1 lidze. Sobie natomiast życzę przede wszystkim zdrowia, by następny sezon odbył się bez kontuzji, większej ilości bramek, asyst i udanych odbiorów w grze defensywnej"

źródło: http://www.czarnisosnowiec.eu

Podbeskidzie BB - Czarni S-ec 22.04.2018r.

TS Podbeskidzie Bielsko BiałaKKS Czarni Sosnowiec
TS Podbeskidzie Bielsko Biała 2:0 KKS Czarni Sosnowiec
2018-04-22, 11:00:00

Zagłębie S.A. Sosnowiec 3:0 TS Podbeskidzie Bielsko Biała
KKS Czarni Sosnowiec Tyski Sport S.A.
TS Czarni Góral Żywiec 0:6 SKS Gwarek Zabrze
UKS Ruch Chorzów 0:3 Ruch Chorzów S.A.
BTS Rekord Bielsko - Biała MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
GKS Gieksa Katowice S.A. 2:3 KS Rozwój Katowice
Górnik Zabrze S.S.A. 1:2 KS ROW 1964 Rybnik
Bytomski Sport Sp. z o.o. 2:0 KS GTV Stadion Sląski Chorzów

KKS Czarni SosnowiecKS Rozwój Katowice
KKS Czarni Sosnowiec   KS Rozwój Katowice
2018-05-27, 11:00:00

Statystyki przedmeczowe »

Bytomski Sport Sp. z o.o. - Zagłębie S.A. Sosnowiec
KS GTV Stadion Sląski Chorzów - Górnik Zabrze S.S.A.
KS ROW 1964 Rybnik - GKS Gieksa Katowice S.A.
KS Rozwój Katowice - BTS Rekord Bielsko - Biała
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski - UKS Ruch Chorzów