Trening stadion Czarnych godz. 18.00

• autor: Czarni-KKS, 2016-12-31 23:44

WYWIAD Z MICHAŁEM

więcej w rozwinięciu >>>

W tym ostatnim dniu roku nie może zabraknąć  cieszących się sporym zainteresowaniem wywiadów. A ponieważ grudzień poświęciliśmy zespołom reprezentującym naszą prężnie działającą Akademię, więc poprosiliśmy o krótką rozmowę jednego z przedstawicieli Akademii. Wypadło na Michała Świątka, członka najstarszego rocznika w naszym klubie dla którego zakończony rok okazał się niezwykle udany.

Redakcja: Ten rok możesz uznać za udany, wiele bardzo dobrych występów i choć trener Chodor nie wyróżniał indywidualnie swoich zawodników to jednak nie da się ukryć, że byłeś jedną z wiodących postaci w jego ekipie.

Michał Świątek: "To prawda, trener Sławek dużo wniósł do naszej drużyny. Przede wszystkim wniósł pomysł na grę, który konsekwentnie przygotowywaliśmy na treningach co poskutkowało bardzo wysokim jak na tą ligę 4 miejscem. W naszej drużynie każdy na meczu dawał z siebie 100%, mogliśmy na wzajem na siebie liczyć co sprawiło, że każdy z nas uwierzył w siebie i z meczu na mecz graliśmy coraz pewniej i skuteczniej. Mogę z całym sumieniem uznać, że jest to najlepszy z sezonów w wykonaniu moim i drużyny, cieszę się, że mój występ w tej lidze jest wysoko oceniony przez trenerów i zawodników lecz wiem także, że stać mnie na wiele więcej"

Redakcja: To był również bardzo dobry występ zespołu Juniorów w Pucharze Polski na szczeblu Podokręgu Sosnowiec. Podziel się swoimi wrażeniami związanymi z tej pierwszej przygody w seniorskiej piłce.

Michał Świątek: " Według mnie był to bardzo udany debiut w wykonaniu drużyny. Widać po naszej grze, że jesteśmy na dobrej drodze by za niedługo wystartować w B-Klasie. Jedynym problemem podczas meczu pucharowego była przewaga fizyczna przeciwników. Z obu meczy pucharowych wyciągnęliśmy wiele wniosków oraz nauki na przyszłość. Podczas trwającego okresu przygotowawczego popracujemy z pewnością nad siłą, której nam brakowało oraz rozegramy parę sparingów z drużynami seniorskimi, dzięki którym będziemy mogli sprawdzić się oraz wyciągnąć wnioski na przyszłość"

Redakcja: Możesz nam zdradzić jak spędzasz Sylwestra w tym roku?

Michał Świątek: "Sylwestra w tym roku spędzam w rodzinnym gronie, u siebie w domu, pamiętając oczywiście o poniedziałkowym treningu"

Redakcja: Czego chciałbyś życzyć sobie oraz trenerom w nadchodzącym 2017 roku?

Michał Świątek: "W przyszłym roku chciałbym życzyć przede wszystkim wytrwałości chłopakom oraz trenerowi, bo stanowimy naprawdę mocną ekipę, która jest w stanie na równym poziomie rywalizować z drużynami mającymi sekcje seniorskie w 2, 1 lidze. Sobie natomiast życzę przede wszystkim zdrowia, by następny sezon odbył się bez kontuzji, większej ilości bramek, asyst i udanych odbiorów w grze defensywnej"

źródło: http://www.czarnisosnowiec.eu

Czarni S-ec - Gwarek Zabrze 15.10.2017r.

KKS Czarni SosnowiecZagłębie S.A. Sosnowiec
KKS Czarni Sosnowiec 0:3 Zagłębie S.A. Sosnowiec
2017-10-19, 15:00:00

Zagłębie S.A. Sosnowiec 4:1 Bytomski Sport Sp. z o.o.
Górnik Zabrze S.S.A. 4:1 KS GTV Stadion Sląski Chorzów
GKS Gieksa Katowice S.A. 11:1 KS ROW 1964 Rybnik
BTS Rekord Bielsko - Biała 1:3 KS Rozwój Katowice
UKS Ruch Chorzów 1:3 MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
TS Czarni Góral Żywiec 0:4 Ruch Chorzów S.A.
KKS Czarni Sosnowiec 0:5 SKS Gwarek Zabrze
TS Podbeskidzie Bielsko Biała 4:4 Tyski Sport S.A.

Ruch Chorzów S.A.KKS Czarni Sosnowiec
Ruch Chorzów S.A.   KKS Czarni Sosnowiec
2017-10-21, 11:00:00

Statystyki przedmeczowe »

Tyski Sport S.A. - Zagłębie S.A. Sosnowiec
SKS Gwarek Zabrze - TS Podbeskidzie Bielsko Biała
Ruch Chorzów S.A. - KKS Czarni Sosnowiec
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski - TS Czarni Góral Żywiec
KS Rozwój Katowice - UKS Ruch Chorzów
KS ROW 1964 Rybnik - BTS Rekord Bielsko - Biała
KS GTV Stadion Sląski Chorzów - GKS Gieksa Katowice S.A.
Bytomski Sport Sp. z o.o. - Górnik Zabrze S.S.A.