Baraże

Bramki:

2 - Kamil Pietruczuk,  2 -  Piotr Porada,  Artur Kujon,
Kamil Marcinowski,  Piotr Kirejew,  Dawid Stanisławski

OPIS  I  SKRÓT MECZU W ROZWINIĘCIU !

SKRÓT MECZU ZE SPARTĄ

Wielkim sukcesem zakończył się pierwszy mecz barażowy juniorów Czarnych Sosnowiec ze Spartą Lubliniec. Rywal z Lublińca był dla naszego zespołu wielką niewiadomą przed meczem, jednak na boisku nasi chłopcy zaprezentowali się znakomicie rozbijając gospodarzy w stosunku 8-1! Wydaje się, że zaplanowany na środę rewanż w Sosnowcu będzie jedynie formalnością ale ze świętowaniem wstrzymajmy się mimo wszystko te kilka dni. Wynik meczu otwarł w 10 minucie Artur Kujon wykańczając znakomitą wrzutkę w pole karne Patryka Liska. Jeszcze przed przerwą kolejne gole dorzucili Kamil Marcinowski i dwukrotnie Kamil Pietruczuk.
Po zmianie stron podopieczni Sławomira Chodora nie zwolnili tempa i po ładnych akcjach do bramki trafiali Piotr Kirejew, Dawid Stanisławski i dwukrotnie Piotr Porada. Gospodarze przy stanie 0-6 zdołali strzelić honorowego gola.

Rewanż już w środę (14.06.2017) o godz. 18:00 na Stadionie przy Al. Mireckiego 31. Serdecznie zapraszamy!!!

Link do transmisji LIVE autorstwa Media Fon:

Opinie po meczu:

Bartosz Merda (Bramkarz Czarnych):
"
Do dzisiejszego meczu podeszliśmy na spokojnie z przeświadczeniem że jeśli zagramy swoje to zwyciężymy. Minusem z pewnością była nieznajomość drużyny Sparty,przez co nie wiedzieliśmy do końca czego się spodziewać. Co do samego meczu. Przez cały mecz byliśmy skoncentrowani pomimo wysokiego wyniku, ponieważ zdawaliśmy sobie sprawe że nie możemy sobie pozwolić na żadne luzy zarówno w obronie jak i w ataku"

Kamil Marcinowski (Obrońca Czarnych):
"W dzisiejszym dniu nasza drużyna wyszła bardzo zmotywowana na mecz ze Spartą Lubliniec. Od początku staraliśmy narzucić swój styl gry i zdominować przeciwnika.Pokazaliśmy w tym meczu wszystkie nasze atuty co skutkowało pięknymi akcjami oraz wieloma bramki. Od 1 do 90 minuty zachowaliśmy dyscypline z tylu oraz zimną krew pod bramką przeciwnika. Był to zdecydowanie nasz najlepszy mecz w sezonie dzięki czemu zapewniliśmy sobie aż 7 bramkową przewagę przed rewanżem"

Kamil Słabosz (Pomocnik Czarnych):
"Postawa zespołu w dzisjejszym meczu wyglądała naprawde przyzwoicie , wszyscy wyszli skoncentrowani. Wiedzieliśmy o co gramy , wiedzieliśmy że nasza drużyna może dokonać tego czego nigdy nie dokonała żadna z drużyn Czarnych i to zaprocentowało. Dodatkowo trener Chodor bardzo nas zmotywował i przedewszystkim uświadomił przed czym stoimy"

Szczegółowy opis meczu według Kamila Pietruczuka, napastnika Czarnych, strzelca dwóch bramek:

"Dzisiaj nasza drużyna rozegrała pierwszy mecz barażowy przeciwko LKS'owi Sparta Lubliniec. Na boisko dwie drużyny wyszły bardzo zmotywowane i głodne zwycięstwa, lecz to nasza drużyna była ekpią, była tą która narzuciła swój styl gry w tym spotkaniu i już w 10 minucie dokładną wrzutką popisał się Patryk Lisek do Artura Kujona, który pewnie z głowy pokonał bramkarza gospodarzy, na drugą bramkę nie
musieliśmy długo czekać i w 23 minucie Adrian Kłys posłał idealną piłkę do Kamila Marcinowskiego a on pewnie uderzył na bramkę przeciwników podwyższając wynik na 0-2, rywale starali się odpowiedzieć na nasze bramki,ale świetnie spisywał się nasz bramkarz oraz obrona. W okolicach 35 minuty "Wiadro" zagrał prostopadła piłkę do "Pepe" a on pewnie wykończył sytuacje, po tych bramkach dalej graliśmy ofensywnie i pod koniec pierwszej połowy mocny strzał za pola karnego oddał "Arczi" bramkarz nie zdołał złapać piłki i ją "wypluł" a Kamil Pietruczuk po raz kolejny pokonał bramkarza Sparty. Wynik po pierwszej połowie brzmiał:0-4. W drugiej połowie dalej atakowaliśmy oponentów i 15 minut po rozpoczęciu drugiej połowy Alek Krajewski zagrał idealne podanie do "Borego" a on z zimną krwią pokonał bramkarza, 10 minut później Piotr Porada po raz drugi pokonał bramkarza tym razem po podaniu Piotrka Kirejewa. Gospodarze starali się zminimalizować straty co im się udało w okolicach 75 minuty, gdzie Sparta strzeliła nam bramkę z głowy po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, na odpowiedź nie czekaliśmy długo i po 4 minutach "Kefir" podanie wiadra zamienił na bramkę, nasza drużyna dalej atakowała i w ostatniej minucie meczu Dawid Stanisławski po podaniu "wiadra" ustalił wynik na 8-1.
Pierwszy mecz barażowy był bardzo udany z naszej strony i bardzo zbliżyliśmy się do awansu,ale musimy być dalej skupieni w meczu rewanżowym, który odbędzie się w środę (14.06) na naszym stadionie o godzinie 18:00 wszystkich serdecznie zapraszamy".

źródło: www.czarnisosnowiec.eu

Stadion śląski Chorzów - Czarni Sosnowiec 19.11.2017r.

KS GTV Stadion Sląski ChorzówKKS Czarni Sosnowiec
KS GTV Stadion Sląski Chorzów 1:1 KKS Czarni Sosnowiec
2017-11-19, 10:00:00

Ruch Chorzów S.A. 7:0 Zagłębie S.A. Sosnowiec
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski 0:4 SKS Gwarek Zabrze
KS Rozwój Katowice 2:3 Tyski Sport S.A.
KS ROW 1964 Rybnik 1:1 TS Podbeskidzie Bielsko Biała
KS GTV Stadion Sląski Chorzów 1:1 KKS Czarni Sosnowiec
Bytomski Sport Sp. z o.o. 2:1 TS Czarni Góral Żywiec
Górnik Zabrze S.S.A. 3:1 UKS Ruch Chorzów
GKS Gieksa Katowice S.A. 1:1 BTS Rekord Bielsko - Biała

Bytomski Sport Sp. z o.o.KKS Czarni Sosnowiec
Bytomski Sport Sp. z o.o.   KKS Czarni Sosnowiec
2018-03-04, 11:00:00

Statystyki przedmeczowe »

Bytomski Sport Sp. z o.o. - KKS Czarni Sosnowiec
Zagłębie S.A. Sosnowiec - BTS Rekord Bielsko - Biała
Górnik Zabrze S.S.A. - TS Czarni Góral Żywiec
KS GTV Stadion Sląski Chorzów - TS Podbeskidzie Bielsko Biała
KS ROW 1964 Rybnik - Tyski Sport S.A.
KS Rozwój Katowice - SKS Gwarek Zabrze
GKS Gieksa Katowice S.A. - UKS Ruch Chorzów
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski - Ruch Chorzów S.A.