Trening stadion Czarnych godz. 18.00

Mecz ligowy Ruch Chorzów - Czarni S-ec godz. 11,00

1 kolejka - inauguracja I Ligi Wojewódzkiej Juniorów

• autor: Czarni-KKS, 2017-08-13 15:05

KKS CZARNI SOSNOWIEC      -  BYTOMSKI SPORT  SP. Z O.O.

2  -  1   ( 2 - 0 )

Bramki:

Kamil Słabosz,  Przemysław Bzura

ALKOWI życzymy szybkiego powrotu do zdrowia !!!

opis i skrót w rozwinięciu >>>

Galeria zdjęć

czarni-s-ec-bytomski-sport-6634480.jpg czarni-s-ec-bytomski-sport-6634481.jpg czarni-s-ec-bytomski-sport-6634482.jpg

SKRÓT MECZU

W dniu dzisiejszym swoje 17 urodziny świętuje Adrian Kłys. Może  również świętować zwycięstwo drużyny Czarnych Sosnowiec w inauguracyjnym meczu I Ligi Wojewódzkiej z Bytomskim Sport (dawniej  Polonia Bytom).
Pierwsza połowa spotkania mogła się podobać, a przewagę Czarnych potwierdzili Wiadro i Szkiełko.
W drugiej połowie mecz się bardzo zaostrzył, a poturbowany Alek musiał zostać odwiedziony do szpitala.

Alkowi życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

Drużynie KKS Czarni wielkie brawa za zaangażowanie !

Opis z oficjalnej strony KKS Czarni S-ec:

Zwycięstwem zakończył się pierwszy historyczny mecz naszego zespołu w I wojewódzkiej lidze śląskiej. Nasi chłopcy stoczyli zacięty pojedynek pokonując 2-1 Bytomski Sport (Wcześniej Polonia Bytom - przyp. red.). Znakomita pierwsza część spotkania dała naszej drużynie prowadzenie 2-0, a na listę strzelców wpisali się Kamil Słabosz i Przemysław Bzura. Po zmianie stron mecz bardzo się zaostrzył, w efekcie czego Aleksander Krajewski musiał zostać odwieziony do szpitala. Ambitni goście za wszelką cenę chcieli wywieźć z Sosnowca punkty, ale stać ich było jedynie na kontaktowego gola i dzięki znakomitej postawie naszego bloku defensywnego podopieczni Sławomira Chodora zaczynają sezon od zwycięstwa. Już w najbliższą niedzielę nasi chłopcy wyjeżdżają do Zabrza na pojedynek ze słynnym Górnikiem Zabrze.

Opinie po meczu:

Kamil Słabosz: "Mecz z Bytomskim Sportem nie należał do najłatwiejszych meczów. Wiele złośliwości ze strony przeciwnika, błędne decyzje sędziego i przede wszystkim brak wiedzy na temat stylu gry przeciwnika ale drużyna pokazała charakter i zaangażowanie. W pierwszej połowie znacznie przeważaliśmy co dało skutek w postaci dwóch bramek, w drugiej połowie gra się zaostrzyła czego konsekwencją jest kontuzja Alka. Drużyna bytomska przeważała lecz nasza obrona spisywała się znakomicie i ostatecznie udało się zgarnąc trzy punkty na własnym terenie"

Daniel Jaworek: "Jak wiadomo był to dla nas historyczny moment, iż był to nasz pierwszy mecz na takim szczeblu rozgrywkowym. Od samego początku drużyna była bardzo zmotywowana i grała swoją piłkę co przyniosło efekt w postaci dwubramkowej przewagi po pierwszej części. Na drugą połowę drużyna wyszła równie zmotywowana. Niestety, stracona bramka wkradła trochę nerwowości. Do tego sędzia spotkania pozwalał na dość twardą grę. Na szczęście drużyna do końca walczyła ambitnie dzięki czemu dobrze zaczęliśmy sezon zdobywając trzy punkty co bardzo cieszy"

Czarni S-ec - Gwarek Zabrze 15.10.2017r.

KKS Czarni SosnowiecZagłębie S.A. Sosnowiec
KKS Czarni Sosnowiec 0:3 Zagłębie S.A. Sosnowiec
2017-10-19, 15:00:00

Zagłębie S.A. Sosnowiec 4:1 Bytomski Sport Sp. z o.o.
Górnik Zabrze S.S.A. 4:1 KS GTV Stadion Sląski Chorzów
GKS Gieksa Katowice S.A. 11:1 KS ROW 1964 Rybnik
BTS Rekord Bielsko - Biała 1:3 KS Rozwój Katowice
UKS Ruch Chorzów 1:3 MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski
TS Czarni Góral Żywiec 0:4 Ruch Chorzów S.A.
KKS Czarni Sosnowiec 0:5 SKS Gwarek Zabrze
TS Podbeskidzie Bielsko Biała 4:4 Tyski Sport S.A.

Ruch Chorzów S.A.KKS Czarni Sosnowiec
Ruch Chorzów S.A.   KKS Czarni Sosnowiec
2017-10-21, 11:00:00

Statystyki przedmeczowe »

Tyski Sport S.A. - Zagłębie S.A. Sosnowiec
SKS Gwarek Zabrze - TS Podbeskidzie Bielsko Biała
Ruch Chorzów S.A. - KKS Czarni Sosnowiec
MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski - TS Czarni Góral Żywiec
KS Rozwój Katowice - UKS Ruch Chorzów
KS ROW 1964 Rybnik - BTS Rekord Bielsko - Biała
KS GTV Stadion Sląski Chorzów - GKS Gieksa Katowice S.A.
Bytomski Sport Sp. z o.o. - Górnik Zabrze S.S.A.